اخبار فناوری

برنامه جدید مایکروسافت برای کاربران موبایل

یکی از مشکلات اساسی کاربران این است که چگونه با سرعت زیاد تصاویر و ویدیوهای گوشی خود را را به رایانه منتقل کنند. مایکروسافت تصمیم گرفته

یک برنامه جدید برای گوشی‌های اندرویدی و iOS منتشر نماید.از امکانات این برنامه این است که باعث افزایش سرعت انتقال تصاویر از گوشی  به رایانه را می شود.
اگر کاربران بخواهند از طریق بلوتوث این کار را انجام دهند به دلیل حجم زیاد تصاویر و ویدیوهای ارسالی خیلی کند انجام می‌شود و به همین دلیل باعث نارضایتی بسیاری از کاربران خواهد شد.
حالا غول مایکروسافت به منظور حل این مشکل و جلب رضایت این دسته از کاربران، تصمیم گرفته اپلیکیشن جدیدی را تحت عنوان Photos Companion ویژه گوشی‌ها با سیستم عامل اندروید و iOS منتشر کند تا به کاربران امکان بدهد با سرعت بالایی تمامی تصاویر، ویدیو و فایل‌های ذخیره شده برروی گوشی خود را به رایانه با سیستم عامل ویندوز خود انتقال دهند.
مایکروسافت ماه‌هاست که برروی این پروژه و اپلیکیشن کار می‌کند و حالا به نظر می‌رسد می‌خواهد در جدیدترین نسخه از سیستم عامل خود یعنی ویندوز ۱۰ به صورت پیش فرض و خودکار این اپلیکیشن را نصب کند تا کاربران در صورت دلخواه، برنامه مذکور را برروی گوشی خود نیز دانلود و نصب کرده و از سرعت بالای انتقال و ارسال تصاویر و فایل‌های خود لذت برند.

منبع  آیتنا